Rýchle kontakty

Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov v oblasti stavebníctva a kontaktujte nás.

 

icon_widget_image VIAKORP, s.r.o.,       Nad mlynom 10388/1  960 01 Zvolen icon_widget_image office@viakorp.sk
Ján Mohyla icon_widget_image + (421) 948 765 293 icon_widget_image betonaren@viabeton.sk
icon_widget_image Pondelok-Piatok: 7:00 do 16:30; Sobota: 7:00 do 12:00 icon_widget_image + (421) 940 999 369 icon_widget_image obchod@stavebninysts.sk icon_widget_image info@stavebninysts.sk Vedúci predajne: Martin Babiak icon_widget_image + (421) 948 900 411
  /    /  Výstavba ciest a spevnených plôch

Výstavba ciest a spevnených plôch

Patríme medzi top firmy na asfaltovanie, presvedčte sa sami.
Cesty a spevnené plochy
Služby

Jedným z hlavných zameraní našej spoločnosti je výstavba a rekonštrukcia ciest. Výstavba ciest realizovaná spoločnosťou Viakorp prináša komplexné riešenia začínajúc zemnými prácami, cez realizáciu násypových konštrukčných vrstiev pod komunikácie, až po finálne povrchové úpravy. 

Súčasťou našej ponuky je výroba asfaltových zmesí, asfaltovanie vozoviek, ktoré predstavujú odolné a dlhodobo udržateľné riešenie aj v prípade vysokej premávky.

Pri stavbe ciest používame rad rôznych profesionálnych strojov a zariadení, aby sa zabezpečila efektivita, presnosť a kvalita výslednej práce. Tieto stroje sú základnými stavebnými jednotkami v procese výstavby a opravy ciest. 

Pri svojej práci využívame buldozér, rýpadlo, nakladač, vibračný valec, greder, na odstránenie starého povrchu cesty cestnú frézu, mechanizmy ako kamióny, sklápače, či finisher na rovnomerné rozprestretie asfaltu alebo betónu na cestu.

Pri našej práci využívame rôzne inovácie, ktoré posúvajú naše projekty na inú úroveň. Preto patríme medzi tie najlepšie firmy na asfaltovanie nielen v regióne. Vieme, ako recyklované plasty do asfaltových ciest menia svet stavebníctva a výstavbu ciest a preto to ich využívame aj pri svojej stavebnej činnosti.

Medzi naše portfólio v rámci výstavby ciest a spevnených plôch patria:

  • zemné práce
  • realizácia násypových konštrukčných vrstiev pod komunikácie
  • asfaltobetónové vozovky
  • spevnené plochy a parkoviská
  • chodníky
  • výstavba a rekonštrukcia centier obcí
V neposlednom rade sa venujeme výstavbe a rekonštrukcii centier obcí, kde naše projekty oživujú verejné priestory a prispievajú k zvýšeniu kvality života miestnej komunity.

Okrem toho sa zaoberáme výstavbou a rekonštrukciou spevnených plôch a parkovísk, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali moderným požiadavkám na funkčnosť a estetiku. Naše služby zahŕňajú tiež realizáciu chodníkov, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie peších v mestských aj vidieckych oblastiach.

S dôrazom na detail, kvalitu a udržateľnosť pri každom kroku procesu stavebná firma Viakorp zabezpečuje, že výsledky jej  práce budú slúžiť generáciám dlho do budúcnosti.