Rýchle kontakty

Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov v oblasti stavebníctva a kontaktujte nás.

 

icon_widget_image VIAKORP, s.r.o.,       Nad mlynom 10388/1  960 01 Zvolen icon_widget_image office@viakorp.sk
Ján Mohyla icon_widget_image + (421) 948 765 293 icon_widget_image betonaren@viabeton.sk
icon_widget_image Pondelok-Piatok: 7:00 do 16:30; Sobota: 7:00 do 12:00 icon_widget_image + (421) 940 999 369 icon_widget_image obchod@stavebninysts.sk icon_widget_image info@stavebninysts.sk Vedúci predajne: Martin Babiak icon_widget_image + (421) 948 900 411
  /  VIAKORP

Realizácia stavieb
a stavebná činnosť

Stavebná firma VIAKORP pre vás stavia už od roku 2007. Počas tohto obdobia sa nám podarilo zrealizovať veľa menších aj väčších stavebných projektov a realizácií. Predmetom našej činnosti sú stavebné práce pre dopravné, pozemné, priemyselné a inžinierske projekty, zemné práce vykonávané vlastnými mechanizmami, kalkulácie rozpočtov, geodetické práce, výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru.

Súčasťou našej činnosti je aj divízia predaja stavebných materiálov – prevádzka Stavebniny STS, Krupina (VIABAU, s.r.o.) a betonáreň v Krupine (VIABETON, s.r.o.).

O spoločnosti
Špecialisti v oblasti stavebníctva

Stavebná firma (nielen) lokálne zameraná

Stavebné práce realizujeme v rámci Banskobystrického kraja, zvlášť sa zameriavame na mestá Zvolen, Krupina, či Žiar nad Hronom, ale vieme vycestovať za klientom aj v rámci celého Slovenska. Sme pripravení robiť stavby, ktoré menia životy. Medzi naše základné portfólio služieb patrí:

  • realizácia ciest a spevnených plôch,
  • pozemné staviteľstvo,
  • realizácia výrobných, skladových a montovaných hál,
  • inžinierske a vodohospodárske stavby,
  • zabezpečovanie projektových dokumentácií,
  • geodetické služby,
  • výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebný dozor,
  • zimná údržba,
  • developerské projekty a iné.

Prečo si vybrať VIAKORP?

V našej spoločnosti sa zameriavame na detail, kvalitu a transparentnosť vo všetkých aspektoch našej práce. Naši klienti sú pre nás partnermi, s ktorými úzko spolupracujeme tak, aby sme zabezpečili, že výsledok presiahne ich očakávania. 

Naše projekty sú dôkazom našej odbornosti, inovačného prístupu a záväzku k excelentnosti.

Povedali o nás

Klienti
Zadávateľ, dátum realizácie: 2022

Spokojný zákazník

S realizáciou zemných a výkopových prác na stavbe rodinného domu som bol nadmieru spokojný, všetko prebehlo podľa predstáv a najmä v rámci časového plánu. Môžem iba odporučiť.

Developer, rok výstavby 2019

Ján Novák

Prestavba staršej budovy na bytový dom s rezidenčným bývaním prebehla v dohodnutom pláne a v očakávanej kvalite. Komunikácia, odbornosť, so všetkým sme boli spokojní.

Manažér penziónu, rok výstavby: 2021

Spokojný zákazník

Realizácia spevnených plôch, zemné práce pre tenisové kurty a parkovisko boli spoločnosťou VIAKORP dodané v nadštandardnej kvalite. Precízna práca od odborníkov v stavebníctve.

Referencie

Projekty