Rýchle kontakty

Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov v oblasti stavebníctva a kontaktujte nás.

 

icon_widget_image VIAKORP, s.r.o.,        Strážska cesta 7892      960 01 Zvolen icon_widget_image office@viakorp.sk
Ján Mohyla icon_widget_image + (421) 948 765 293 icon_widget_image betonaren@viabeton.sk
icon_widget_image Pondelok-Piatok: 7:00 do 16:30; Sobota: 7:00 do 12:00 icon_widget_image + (421) 940 999 369 icon_widget_image obchod@stavebninysts.sk icon_widget_image info@stavebninysts.sk Vedúci predajne: Martin Babiak icon_widget_image + (421) 948 900 411
  /  VIABETON

Certifikovaný betón

Dôležitou súčasťou našej spoločnosti je divízia VIABETON – betonáreň Krupina. V rámci nej poskytujeme široký sortiment kvalitného certifikovaného betónu vrátane komplexných dopravných služieb.

Sme hrdí na výrobu betónu vysokej kvality, ktorý je certifikovaný a tak spĺňa všetky potrebné štandardy. Okrem betonáže ponúkame aj komplexné logistické služby vrátane priameho doručenia betónu na miesto stavby, čím zabezpečujeme plynulosť a efektivitu vašich projektov.

O spoločnosti
Špecialisti v oblasti stavebníctva

Betonáreň: produkty a služby

Kladieme dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a spokojného zákazníka. Chceme, aby sme boli nápomocní pri realizovaní vašich projektov s maximálnou efektivitou a minimálnym stresom. Naše skúsenosti a odbornosť sú záruka, že všetky vaše požiadavky budú riešené s tou najvyššou profesionalitou. Poskytujeme: 

  • výrobu a dodávku betónu: ponúkame široký výber betónov vrátane špeciálne certifikovaných typov, ktoré vyhovujú prísnym kritériám mrazuvzdornosti a odolnosti proti chemickému pôsobeniu solí. Každá šarža betónu prechádza dôkladnými testami na zabezpečenie jej kvality. Na veľké objednávky poskytujeme množstevné zľavy, ktoré si môžete dohodnúť priamo s majiteľom našej spoločnosti,
  • stavebné a inžinierske práce: naše služby pokrývajú kompletný rozsah stavebných prác. Od prvotných zemných prác, cez kalkulácie rozpočtov, až po profesionálne vedenie projektu a dohľadu na stavbe. 

Ak hľadáte kvalitnú betonáreň Krupina, alebo aj betonáreň Zvolen, ste na správnom mieste.