Rýchle kontakty

Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov v oblasti stavebníctva a kontaktujte nás.

 

icon_widget_image VIAKORP, s.r.o.,        Strážska cesta 7892      960 01 Zvolen icon_widget_image office@viakorp.sk
Ján Mohyla icon_widget_image + (421) 948 765 293 icon_widget_image betonaren@viabeton.sk
icon_widget_image Pondelok-Piatok: 7:00 do 16:30; Sobota: 7:00 do 12:00 icon_widget_image + (421) 940 999 369 icon_widget_image obchod@stavebninysts.sk icon_widget_image info@stavebninysts.sk Vedúci predajne: Martin Babiak icon_widget_image + (421) 948 900 411

Stavebná firma Viakorp, s.r.o.

viakorp akcionár HC monacobet banská bystrica

VIAKORP sa stáva akcionárom HC 05 Banská Bystrica!

Hokejový klub HC 05 Banská Bystrica vstúpil do novej éry. Naša spoločnosť VIAKORP sa stala jedným z akcionárov klubu a prináša so sebou sľub o finančnej stabilite a ambicióznych cieľoch.

Nový trénerský tím a posilnený káder

Vladimír Országh bol menovaný za nového trénera pre nasledujúcu hokejovú sezónu 2024/25. Po jeho boku bude stáť Ivan Majeský ako asistent a Jakub Dohnal zostane trénerom brankárov. Okrem zmeny na trénerskej stoličke prebehla aj reorganizácia akcionárskej štruktúry…

VIAKORP ako nový akcionár

Najvýraznejšou zmenou ako pre tím, ale aj pre nás je vstup dvoch významných regionálnych spoločností do akcionárskej štruktúry klubu. Spoločnosť TLS Logistic, s.r.o. získala 40% akcií klubu, čím sa stáva jedným z dvoch majoritných akcionárov vedľa Tomáša Boľoša, ktorý si zachováva rovnaký podiel. Ďalších 20% akcií pripadlo našej spoločnosti VIAKORP, s.r.o., z čoho máme veľkú radosť.

Finančná stabilizácia a ambiciózne ciele

Už dlhšie sa prezentujeme tým, že máme záujem rozvíjať športovú činnosť v regióne. Vďaka tejto novinke sa nám to opäť bude dariť. Klub môže vďaka novej akcionárskej štruktúre a novým partnerstvám avizovať navýšenie investícií do hokejovej činnosti. Vedenie klubu plánuje o desiatky percent navýšiť rozpočet na hráčsky káder, čím chce dosiahnuť tie najvyššie ciele v slovenskej extralige. Okrem posilnenia financovania a zmien v akcionárskej štruktúre klub avizuje aj modernizáciu infraštruktúry a zníženie prevádzkových nákladov.

Zmena názvu klubu a viera v úspešnú budúcnosť

V súvislosti s novým partnerstvom dochádza aj k zmene názvu klubu. Odteraz bude známy ako HC MONACObet Banská Bystrica. Z názvu vypadáva číslo 05, čo bola súčasť dohody s partnerom. Tomáš Boľoš, bývalý prezident a predseda predstavenstva, ktorý sa stáva bežným členom predstavenstva vyjadril presvedčenie, že nová akcionárska štruktúra prinesie klubu stabilitu a umožní mu dosahovať tie najvyššie ciele.

Vedenie už teraz podniká kroky na posilnenie kádra a verí, že už v nadchádzajúcej sezóne bude bojovať o popredné priečky v extraligovej tabuľke. Klub avizuje, že v porovnaní s minulou sezónou, kedy do hráčskeho kádra investovali 700 až 800 tisíc eur, plánujú v tomto roku investovať o desiatky percent viac. Tieto investície by mali pomôcť HC MONACObet Banská Bystrica dosiahnuť vytýčené ciele a etablovať sa medzi špičku slovenského hokeja.

Nová éra pre HC MONACObet Banská Bystrica

Vstup spoločností TLS Logistic a VIAKORP do akcionárskej štruktúry HC MONACObet Banská Bystrica predstavuje novú kapitolu v histórii klubu. Sľubuje finančnú stabilitu, ambiciózne ciele a posilnený káder, vďaka čomu sa fanúšikovia môžu tešiť na napínavú a úspešnú sezónu.

Za nás, ako za firmu VIAKORP, by sme chceli klubu HC MONACObet Banská Bystrica popriať čo najviac energie a úspechov do novej sezóny a minimálne toľko verných fanúšikov ako doteraz.

HC Monacobet Banská Bystrica

Zdroj fotiek: HC MONACObet Banská Bystrica